"

E-shop nebo prodejna? HAKR vám je vždy nablízku

15. 12. 2016 Sdílej na SrdceMoravy

Nemáte rádi předvánoční shon a místo hektického chození po městě raději objednáváte dárky z pohodlí domova? Rádi vám v tomto ohledu vyjdeme vstříc. V e-shopu HAKR najdete bohatou nabídku od střešních boxů až po nosiče lyží.

Často ale i přesto doporučujeme zastavit se za námi na prodejnu. Kdy je lepší nás navštívit osobně a kdy můžete svůj autodoplněk objednat v klidu z domova? Máme pro vás jednoduchý návod.

Kdy využít e-shop?

Hlavní výhodou e-shopu je nesmírná pohodlnost v procesu samotné objednávky. Nakupujete v teple domova, neruší vás okolí a pokud chcete, můžete vše vyřídit jednoduše během minuty. V našem e-shopu nabízíme bohatou nabídku autodoplňků značky HAKR doplněnou o skupinu sněhových řetězů. Jedná se o zajímavou alternativu k originálnímu příslušenství v atraktivnější cenové hladině.

Využít e-shopu HARK je ideální v případech, kdy už přesně víte, co chcete. Tedy například u produktů, které jste již dříve vyzkoušeli a nyní si je chcete sami pořídit.

Pokud tak učiníte, objednávkou se budeme záhy zabývat a autodoplněk vám odešleme nejpozději druhý den. Když zboží objednáte v dopoledních hodinách, pošleme ho na vaši adresu hned odpoledne. Můžete ho tedy rozbalovat do 24 hodin od objednání.

Kdy raději na prodejnu?

Častější jsou ovšem případy, kdy člověk přesně neví, jaký produkt zvolit. „Je to jako s vybíráním počítače. Ne každý je odborník, a tak je lepší nechat si poradit od našich prodejců a dojít k volbě nového autodoplňku společně,“ vysvětluje vedoucí prodejny HAKR Lukáš Křap.

Kromě širšího zastoupení značek oproti e-shopu a přítomnosti odborníků na slovo vzatých je velkou výhodou tradičního nakupování také možnost vidět produkt na vlastní oči ještě před zakoupením. Vyvarujete se tak i pozdějších zjištění, že by vám více vyhovovaly jiné rozměry produktu, ať už z čistě subjektivních důvodu nebo kvůli faceliftu vozu a jeho novým rozměrům.

V momentě, kdy si daný produkt vyberete a zakoupíte, vám ho naši pracovníci rádi zdarma na váš vůz namontují. Vy tak rázem můžete vyzkoušet, zda vše funguje, jak má.

Jsme tu pro vás

Jestli už přesně víte, po jakém autodoplňku z výrobků HAKR sáhnout, zamiřte na náš e-shop. Zboží v mžiku objednáte a co nevidět přijede až k vám domů.

Pokud si se svým výběrem nejste jistí, navštivte nás na Kolišti 59. Naši pracovníci jsou největšími odborníky na autopříslušenství v Brně. Oceníte jejich rady, hravě se díky nim zorientujete v naší široké nabídce a vyberete si ten nejvhodnější produkt, který vám navíc rádi na vašeho plechového miláčka namontujeme.


Jinde na SrdceMoravy