"

HAKR na veletrhu Automechanika 2016 ve Frankfurtu

04. 10. 2016 Sdílej na SrdceMoravy

Od 13. do 17. září jsme se jako již tradičně zúčastnili veletrhu Automechanika 2016 ve Frankfurtu, který je zaměřený na autopříslušenství a autodoplňky.

Součástí naší letošní prezentace byly základní produktové řady značky HAKR. Konkrétně se jednalo o nosiče na kola, nosiče na lyže, střešní nosiče a boxy, potažmo nosiče kol na tažná zařízení.

Hlavním tahákem pak byl náš vlastní rychloupínací systém ke střešnímu boxu. „Tento produkt nám zatím v nabídce chyběl. Podařilo se nám jej ale vyvinout a vyrobit a od příští sezony bychom ho rádi nabídli i našim zákazníkům,“ říká manažer prodejny Lukáš Křap.

Utužili jsme dobré vztahy

Veletrh jsme i letos pojali jako dobrou možnost pro utužení nadstandardních vztahů, které máme se svými obchodními partnery. Díky spolupráci s nimi nyní vyvážíme produkty HAKR do 23 zemí v Evropě. Jejich počet přitom chceme i nadále navyšovat.

Automechanika 2016 byl pro nás zároveň i inspirací, jak se dál zlepšovat. Na vlastní oči jsme viděli designové skvosty střešních boxů a nosičů v podání špiček ve svém oboru, kterým bychom se chtěli postupně přiblížit.

Jak si stojíme oproti konkurenci?

„Měli jsme všechny důležité výrobce na jednom místě. Mohli jsme tak sami vidět, jak si stojíme v porovnání se zahraniční konkurencí. A nejsme na tom vůbec špatně, spíše naopak,“ doplňuje Křap.

I to je důvod, proč čím dál vážněji uvažujeme, že bychom výrobky HAKR prezentovali i na veletrhu autopříslušenství v Paříži. Naše produkty by se tak snadněji dostaly k zákazníkům v dalších zemích západní Evropy a také v severní Africe.

Na Automechaniku ale rozhodně zanevřít nehodláme. Další ročník se ve Frankfurtu bude konat v roce 2018. „Za dva roky určitě znovu. Velmi si vážíme toho, že jsme součástí akce takového formátu,“ uzavírá Lukáš Křap.


Jinde na SrdceMoravy