"

Léto je v plném proudu, provětrejte svá kola

26. 06. 2016 , aktualizace: 28. 08. 2016 Sdílej na SrdceMoravy

Léto už je v plném proudu. S ním samozřejmě období výletů a dovolených, často za doprovodu jízdních kol. I my v Autocentru HAKR jsme vášniví cyklisté, přitom ale víme, že přepravovat jízdní kolo může být u delších výletů nebo dovolených na kole problém. Nikoliv však neřešitelný.

Zatímco u krátkého výletu nasoukáte své kolo do vlaku či autobusu, u velkého cyklistického zážitku je pohodlnější sáhnout po přepravě autem. Pokud zrovna nemáte po ruce prostornou dodávku, neváhejte využít autopříslušenství z naší bohaté nabídky.

Střešní nosič = základní kámen

Úplným základem je v tomto případě střešní nosič, který patří mezi základní vybavení každého auta. Vozy mají však často různé rozměry střechy, proto ne každý model je vhodný na dané auto. Této překážky se u nás bát nemusíte, naše nabídka určená pro nejrůznější značky by měla uspokojit majitele Škodovek, Renaultů i třeba Ssangyongů.

V našem e-shopu nabízíme nosiče pro celkem 40 různých značek, v naší prodejně na Kolišti 59 na vás pak čeká nabídka ještě širší. I přes tuto rozmanitost se nemusíte bát bezpečnosti jednotlivých nosičů. Všechny totiž prošly atestací pro provoz na silnicích.

Tři druhy nosičů kol

Druhým dílem skládačky pro přepravu vašich cyklo-miláčků je nosič kol. Ten se upevňuje právě na střešní nosič. Nosiče kol jsou vyrobeny z hliníku nebo oceli, v naší nabídce jsou přitom rozděleny do tří řad podle intenzity používání.

Nejnižší řada je vhodná pro občasnou přepravu kol, se střední řadou můžete do přírody vyrážet každý víkend. Nejvyšší řada je pak připravená na to, že kola ze střechy téměř nesundáváte.

Poradíme, zajistíme, namontujeme

Pokud byste si nebyli jistí, jaký střešní nosič nebo nosič kol zvolit, zastavte se k nám osobně. Naši prodejci jsou odborníci na slovo vzatí. Rádi vám poradíme, pokud budete chtít pomoci s montáží, s chutí se o ni postaráme.

Především se ale zasloužíme o to, že váš cyklistický výlet bude bezproblémovým zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat.


Jinde na SrdceMoravy