"

Nepodceňte zimní výbavu vašeho auta. Nejen na horách se vám bude hodit

23. 01. 2017 , aktualizace: 17. 02. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Období jarních prázdnin se pomalu blíží. Brno sice přijde na řadu až v polovině března jako poslední, ne každému se však bude chtít čekat až téměř na začátek jara. Sezona zimních radovánek na sjezdovkách a v běžkařských stopách je v plném proudu už nyní. A vy byste se na ni neměli zapomenout připravit.

Nosič nebo box?

Autocentru HAKR vám pomůžeme učinit váš zimní zážitek co nejpohodlnější. Abyste na dovolenou lehce dopravili své náčiní, máte vesměs dvě možnosti. Tou první jsou střešní nosiče na lyže, které oceníte v případě, že necestujete příliš daleko.

Jejich velkou výhodou je poměrně snadný výběr, jednotlivé druhy se totiž liší především v použitých materiálech. Jednoduchá je také samotná montáž.

Pokud míříte třeba až za hranice, je pro vás ideální volbou střešní box, který vašim lyžím a prknům přinese maximální pohodlí. U boxů existuje více kritérií, která byste měli při výběru zohlednit, jako objem, rozměry nebo způsob montáže. Podrobněji se jim věnujeme v dřívějším článku zaměřeném přímo na boxy.

Řetězy nejen ocelové

Nejen doplňky na uskladnění lyží a snowboardů vám však při cestě na zimní dovolenou přijdou vhod. Letošní zima už stihla několikrát ukázat, že do výše položených oblastí se více než cokoliv jiného hodí sněhové řetězy.

Autocentru HAKR vám v tomto případě nabízíme bohatý výběr. Na občasné použití třeba k vyjetí prudkého kopce k horské chatě vám postačí klasické ocelové řetězy, které patří zároveň mezi nejlevnější.

Pokud už nyní víte, že řetězy budete využívat často nebo preferujete jednodušší montáž, doporučujeme sáhnout po pokročilejších modelech. Zmínit můžeme např. řetězy se samo-upínacím systémem nebo textilní řetězy, které fungují spíše jako návleky na kola.

Malou ochutnávku v tomto ohledu najdete v našem e-shopu, rozhodně ale doporučujeme zastavit se k nám na prodejnu na Koliště 59, kde si vše můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Nabízíme kompletní výbavu

Na jednom místě přitom můžete sehnat i další doplňky, kterými v letošní tuhé zimě jistě nepohrdnete, ať už se jedná o rozmrazovače skel, zimní kapaliny do ostřikovačů nebo startovací kabely.

Zastavte se za námi na prodejnu a buďte na zimní dovolenou připraveni s předstihem. Naši prodejci vám se vším poradí, vyhnete se navíc stresu spojenému s nákupem autodoplňků na poslední chvíli a dovolená pro vás bude maximálně příjemným zážitkem. Ať už přijde na řadu o jarních prázdninách, či dříve.


Jinde na SrdceMoravy