"

Střešní nosič na lyže – ideální vánoční dárek pro celou rodinu

12. 10. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Do Vánoc sice na první pohled zbývá dost času, podzim však každý rok až podezřele rychle ukrajuje dobu zbývající do Štědrého dne. Na vymýšlení dárků pro rodinu pak už moc času nezbývá. S výběrem vám v Autocentru HAKR rádi poradíme už nyní.

Střešní nosič na lyže je výborným a zároveň praktickým dárkem, kterým potěšíte celou rodinu. Přijde vám vhod s blížícími se zimními radovánkami, a pokud si jej vyberete teď, vyhnete se nepříjemným předvánočním frontám.

Ideální pro krátké přejezdy

Využijete ho především v případech kratších přejezdů. Pokud jsou sjezdovka nebo začátek běžkařské trati nejsou příliš daleko, je nosič lyží ideálním pomocníkem. Svoji výbavu nebudete muset složitě skládat do auta a cesta pro vás bude o to pohodlnější.

Samotný výběr není příliš složitý. Na rozdíl od nepřeberných možností u střešních boxů nabízí nosiče na lyže několik základních variant. Liší se pouze v použitých materiálech a také v množství úložného prostoru.

Co brát v potaz?

I tak ale existují věcí, na které je dobré si dát pozor. „Hlavně na výšku vázání na snowboardu či prkně, nemělo by se totiž dotýkat střechy. Nosič na lyže by také měl sedět na střešní nosič. Obě úskalí se však dají řešit i posléze různými adaptéry,“ říká manažer prodejny HAKR Lukáš Křap.

Za kolik peněz hodně muziky?

Důležitou otázkou je také cena. Naše produkty značky HAKR se drží v dostupnější hladině střešních nosičů na lyže. Na pobočce vám však umožníme vybrat si z pestré palety značek, a to včetně luxusnějších. Jejich cena bývá několikanásobně vyšší.

„Souvisí to s designovým zpracováním nebo s větším komfortem montáže. Obecně však platí, že kdo zvládne namontovat na auto střešní nosič, pro toho bude montáž nosiče lyží úplnou hračkou,“ pokračuje Křap.

Pomůžeme vám

Hračkou to však bude i pro naše pracovníky. Pokud se k nám na prodejnu na Kolišti 59 zastavíte osobně a vyberete si nosič lyží, rádi vám ho na střechu namontujeme a přidáme spoustu cenných rad. Vaše spokojenost je pro nás totiž na prvním místě.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI