"

Výsledek dTestu je pro nás zadostiučiněním

18. 08. 2015 , aktualizace: 30. 10. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Váš nosič Trip 3 Middle uspěl nedávno v dTestu, co na to říkáte?  

Máme z toho pozitivního hodnocení velkou radost. Byli jsme překvapení, že nás z dTestu oslovili sami, viděli jsme tak, že za tím nestojí zájem výrobců, ale že si opravdu sami vybírají, koho otestují. Výsledek je pak takové zadostiučinění. Vidíme, že i někdo nezávislý ocení naše kvality. Víme sice, že ještě má nějaké mouchy, ale na vylepšení dál pracujeme. 

Jsme také rádi, že uspěl český výrobek, nosiče vyrábíme kousek od Brna. Kromě Tripu vyrábíme v HAKRu několik dalších variant nosičů na tažná zařízení, ať už z dražší, nebo levnější řady. V dTestu vybrali právě ze střední nabídky, tedy nosič asi nejvíce dostupný většině zákazníků. 

Díky snadné montáži nosiče můžete vyrazit opravdu rychle 

Pro koho je nosič Trip 3 Middle vhodný? 

Myslím, že nosič Trip 3 Middle na tažné zařízení je ideální pro ty zákazníky, kteří hledají zlatou střední cestu. Nepatří ještě mezi tu špičku, ale přesto je kvalitní a cenově přijatelný. Jeho největší předností je určitě snadná a rychlá montáž i díky jeho nižší váze. Nosič umožňuje přepravit 3 jízdní kola, po dokoupení adaptéru můžete vézt až 4 kola, takže je populární hlavně u rodin s dětmi.  

Jsou u zákazníků nosiče na kola oblíbené 

Určitě ano. Zvlášť v letních měsících jsou nosiče na kola velmi populární. V porovnání s loňskou sezónou, kdy jsme tento nosič uvedli na trh, vidíme letos až dvojnásobně velký zájem. Nemůžu říct, do jaké míry jde i o vliv kladného hodnocení dTestu, ale určitě to pomohlo. Cyklistika obecně je v Česku čím dál víc oblíbená a lidé častěji vyrážejí na delší výlety a hledají vhodnou přepravu kol.   

Proč by si měli vybrat právě nosič Trip 3 Middle?  

Jak jsem už říkal, tento nosič umožňuje transport kol pro celou rodinu a díky snadné montáži nezdržuje. Chceme našim zákazníkům umožnit zážitky, v tomto případě cyklistiku, a přeprava kol by tak měla být co nejsnazší. Je nesmysl, aby lidé trávili půl dne připevňováním nosiče a kol na nosič. Jde přece hlavně o výlet samotný. V HAKRu se proto hlavně snažíme o to, aby naše výrobky byly snadno a rychle použitelné. Nosiče kol na tažné zařízení jsou obecně výhodnější ve snadné manipulaci s koly i se samotným nosičem nebo v bezpečnosti přepravy. 

Věříme, že spokojený zákazník je ta nejlepší reklama

Říkal jste, že manipulace s nosičem je snadná. Co ale když už jsou kola na nosiči a já si vzpomněla, že potřebuji něco z kufru? 

To se ptáte dobře. Ani tohle není problém, protože celý nosič se dá pohodlně za minutku sklopit. Do kufru auta se tak můžete dostat i s upevněnými koly.  

Máte pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků?  

Řekl bych, že zákazníci se k nám rádi vracejí, protože máme příjemný tým. Nesnažíme se lidem prodat co nejdřív to nejdražší v nabídce. Naopak věříme, že spokojený zákazník je nejlepší reklama. Snažíme se proto hlavně poradit, představit všechny možnosti, vysvětlit výhody i nevýhody výrobku. Zákazník tak třeba napoprvé neutratí tolik peněz, ale za měsíc se vrátí a koupí něco dalšího.  U nosičů na kola pak často slýcháme "Tenhle model má soused a je spokojený." nebo "Kolega ho u vás koupil, tak jsem si pro něj přišel taky." Vidíme, že náš přístup funguje.  


Jinde na SrdceMoravy