CARent Brno: Kdo jsme?

Společnost Ford CARent vznikla v roce 1993 nejdříve jako autopůjčovna. O rok později, na základě smluv uzavřených s Ford Motor Company, s.r.o., získává Ford CARent autorizaci na prodej nových vozidel Ford, autorizovaný servis vozů značky Ford a prodej náhradních dílů Ford. Společnost obchodovala v Brně na ulici Cejl, ale brzy bylo jasné, že stávající prostory nedostačují a bude třeba vybudovat nový autosalon včetně servisního zázemí.

Vhodná lokalita se objevila v městské části Brno – Židenice vedle sídliště Juliánov na ulici Bělohorská 46. Vzhledem k blízkosti MHD i dálnice D1 je areál dobře dostupný. Nový autokomplex CARent a.s. byl otevřen na podzim roku 1996 a umožnil nám dostát mottu, kterým se řídíme – Vše pro Vás a Vaše auto pod jednou střechou. Z pohledu klienta autocentra je výhodné mít nabízenou kompletní modelovou řadu automobilů značky Ford i všechny související poprodejní služby na jedné adrese.

Vy řídíte, my se staráme! Od začátku nám bylo jasné, že pokud chceme být na trhu úspěšní, musíme se odlišit. Snažíme se proto o maximální zákaznický přístup, pravidelně sledujeme spokojenost zákazníků a podstupujeme dobrovolné prověřování kvality poskytovaných služeb podle norem ISO 9001:2008. Jsme otevřeni připomínkám ze strany zákazníků, protože vždy bude co zlepšovat.

Rozsahem autocentra a objemy obchodu se dlouhodobě řadíme mezi prvních pět dealerů vozidel Ford v České Republice.

HLAVNÍ PARTNEŘI