"

Nastartujte svoji kariéru v CARentu – buďte naším automechanikem

26. 01. 2017 Sdílej na SrdceMoravy

Získat práci ihned po škole a ideálně ve špičkové firmě. Cíl mnoha mladých lidí, který ale často zůstává jen snem. V CARentu ale rádi přeměníme přání na realitu, do řad našeho sehraného týmu totiž přijmeme automechanika.

Opravdu nezáleží na tom, jestli už oplýváte praxí v oboru nebo jste čerstvě vyučený. Musíte být především šikovný a dělat svou práci poctivě. Za více než dvacet let naší existence už víme, že jsou to právě tyto vlastnosti, které naši společnost posouvaly dopředu.

CARent začínal jako malá autopůjčovna na Cejlu, díky píli a šikovnosti našeho týmu to ale dotáhl až na moravského lídra mezi prodejci vozů značky Ford. Ani tam se ale nezastavíme. Podle Fordu jsou totiž naše služby na nejvyšší možné úrovni. A tak letos povýšíme na oficiální FordStore. Tímto označením se pyšní pouze zlomek autorizovaných prodejců Ford na celém světě.

Vy můžete být u toho. Napíšete s námi historii a stanete se pevnou součástí našeho týmu, který vás v mžiku nakazí svojí dobrou náladou a láskou k autům. Dočkáte se také adekvátního finančního ohodnocení s motivační složkou.

Pokud oplýváte výše uvedenými vlastnostmi a máte řidičský průkaz skupiny B, stačí nás jen kontaktovat. Nastudujeme váš stručně napsaný životopis, přečteme motivační dopis a pak se s vámi rádi potkáme.

Nastartujte svoji kariéru v CARentu a zažijte pravý závan Ameriky v srdci Evropy


Jinde na SrdceMoravy