"

Nejlepší dárek na Valentýna? Krásné kytice z Květinářství Galerie

24. 01. 2019 , aktualizace: 21. 02. 2019 Sdílej na CentrumBrna.cz

Velký výběr různých květin i kytic, kterými uděláte radost každé dívce, najdete v Květinářství Galerie v Brně. Vybrat si je můžete jít do květinářství, které sídlí v obchodním domě Klášter v Josefské ulici. Nebo si můžete kytici objednat online přímo z domu. Na výběr jsou různé barevné variace, velikosti i pestrobarevný květinový box.

Červená jako symbol lásky

K oslavě Valentýnu často patří červená srdce. Do této barvy můžete vyladit i kytici. Na výběr jsou dvě možnosti. Svou drahou polovičku můžete překvapit kyticí červených růží. Kromě růží tam floristé dají i zelené ozdoby. Druhá možnost je kytice v červených odstínech. Ta se skládá z různých květin v červeném odstínu a doplňkové zeleni. U obou si vyberete požadovanou velikost a floristé pak na míru kytici vytvoří. Každá je proto originál. 

Radost i v jiných barvách

Pokud není červená tou barvou, kterou vyhledáváte, nevadí. V kvěinářství umí naaranžovat kytice z různých barev. Objednat si můžete bílé i růžové růže nebo třeba tulipány. I kytice s více různých květin můžete mít v rozličných barvách. Od bílé a oranžové přes růžovou a fialovou až po žluté květiny. Všechny tyto kytice i další varianty jsou opět vázané na míru a každá je trošku jiná.

Květinový box

Objednat své přítelkyni či manželce můžete kromě kytic i box. V něm najdou pestrobarevné květiny i zelenou ozdobu. Na výběr je ve dvou velikostech. Floristé vždy vybírají netradiční květy podle ročního období. 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI