"

Každý oblek z Deloru je unikát, říká Lukáš Cyrankowski

09. 05. 2017 , aktualizace: 11. 05. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Pane Cyrankowski, můžete nejprve Delor Moravia představit?

Delor Moravia je pětihvězdičkové krejčovství, působí v rámci franchisy Delor. Pod Delor Moravia spadá salon v Brně a Ostravě.

Co si pod službami pětihvězdičkového krejčovství můžeme představit?

Ve zkratce je to dokonale padnoucí oblečení z těch nejlepších látek s prvotřídním zázemím a osobním přístupem. Samozřejmostí jsou pak vhodně zvolené doplňky. Na vše dohlíží módní konzultanti v našem salonu, kteří dopřávají klientům maximální servis – schůzky jsou sjednávané na určitý čas, klientům se dostane soukromí a dýchne na ně úžasná celková atmosféra.

Bespoke vs. MTM

Zmínil jste dokonale padnoucí oblečení, klienty tedy máte naměřené od hlavy až k patě?

Ano. A každý rok by mělo dojít na přeměření. V Deloru šijeme na míru ve dvou verzích – Bespoke a MTM. V prvním případě je oblečení přizpůsobeno úplně všem vašim mírám včetně originálního střihu. Verze MTM, která je zkratkou anglického „made to measure“, vychází z už existujícího střihu, který se dolaďuje na míru klienta.

Vyrábíte si své produkty sami?

Na vše máme dlouhodobé, prověřené, většinou mezinárodní partnery, kteří nám produkty dle požadavků dodávají. Ať už jsou to boty, rukavice, látky, obleky, knoflíčky – u všech produktů dbáme na to, aby byly ty nejlepší na trhu. Především je to francouzský výrobce látek Dormeuil, rodinná firma, ikona módy ve svém segment - kapitola sama o sobě jsou jejich používané suroviny a zpracování látek – to převyšuje veškerou konkurenci.

První návštěva salonu

Jak vypadá první návštěva salonu?

Její součástí je úvodní rozhovor klienta s módním konzultantem. Ten díky němu zmapuje, co klient potřebuje, kde se pohybuje, jaké má koníčky, práci či auto nebo i povahové rysy. Podle toho ho pak konzultant dále světem odívání směřuje. Obecně platí, že náš obor je hodně intimní – budování vztahu mezi klientem a konzultantem je v našem oboru dlouhá cesta, která ale se zvyšující se důvěrou vede ke skvělému výsledku.

Co bývá výstupem z první schůzky?

Většinou se, bez předchozích zkušeností klienta s profesionálním krejčovstvím, šije první košile na míru, která je takovou vstupenkou do našeho světa. Všechno musí být postupné – kdyby na vás hned v úvodu konzultant vychrlil najednou všechny možnosti např. jen z hlediska provedení obleku, byli byste spíše vystrašeni, než-li plni důvěry, že jste ve správných rukách.

Je vůbec za takových okolností možné, aby odešli dva klienti se stejným oblekem?

Těžko. Nedovedu si moc představit, že by dva lidé zvolili všechno stejné od límečku až po manžetu, nehledě na monogram. Navíc aby se trefili i ve stejné barvě nebo vzoru. Každý oblek z Deloru je unikát. Když si ho sestavíte – s naším konzultantem nebo časem třeba i sami, nepotkáte nikoho, kdo by vypadal stejně. Navíc na vás vše dokonale sedí.

Od casual k formálnímu white-tie

Hodně se točíme kolem košilí a obleků, nabízí se tedy otázka, zda se v Deloru soustředíte jen na formální oblečení.

Rozhodně ne, móda není jen o formálním oblečení. V Deloru dokážeme pokrýt širokou škálu dress-codu od volnočasového casual až po vysoce formální white-tie. Módní konzultanti mají maximální záběr a vždy zohledňují příležitosti, ke kterým má být oblečení používáno.

Co vás na vaší práci nejvíc baví?

Imponuje mi, když někdo umí sladit látky, barvy, styl. Je to zhmotnění nějakého krásna, což mě vyloženě fascinuje. V Deloru oblečení zdůrazní vaši osobnost, rysy, povahu či pracovní pozici. A lidé okolo pak ihned poznají, že vypadáte lépe. Dostane se Vám zpětné vazby tak nějak přirozeně, možná i nečekaně.

Na koho Delor cílí?

Vyšší ceny by mohly dávat tušit, že se jedná o střední a vysokopříjmové skupiny. Čím dál častěji k nám však zavítají mladí lidé v prvním zaměstnání. My to samozřejmě kvitujeme, oblečení by totiž mělo odpovídat vaší pozici. A mnohdy udělá hodně i pouhá dokonale padnoucí košile. Delor je zkrátka pro každého, kdo chce dobře vypadat.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI