"

Doma nebo na lekci? Ve správném oblečení můžete cvičit všude

20. 04. 2018 , aktualizace: 26. 04. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Cvičení doma - pohodlí a volnost

Nekončíte v práci každý den stejně nebo nemáte rádi přesně rozvržený čas během dne? Pak je pro Vás cvičení doma ideální. Nemusíte se vázat na přesné termíny lekcí. Vytáhnout doma karimatku nebo činky můžete kdykoliv.

Výhodou je klid

Pokud vám nevyhovují plné sály lidí, je cvičení doma ideální možnost. Nemusíte se přitom bát, že to sami nezvládnete. Dnes již jsou na internetu videa, která vás cviky provedou stejně dobře jako trenér. Nepotřebujete ani mnoho zvláštního vybavení. Ideálními společníky bude karimatka nebo činky. Ale pro začátek můžete použít i naplněné pet láhve. I s jedním a půl kilem v rukách posílíte. 

Další výhodou je výběr oblečení. Můžete se zaměřit na dokonale funkční oblečení, které vám pomůže k vysněné postavě.

Cvičení na lekci - dohled a vybavení

Cvičit doma není pro každého. Naštěstí již v Brně najdete desítky míst, kde můžete jít na sálové lekce jógy, pilates nebo crossfitu. Milovníci železa najdou ve městě i klasické posilovny, kde mohou zvedat těžké činky.

Lekce mají samozřejmě také své výhody. Zkušený trenér se vám může věnovat a upozornit na chyby. Každého navíc nebaví cvičit jen doma samotného. Na lekcích se můžete v přestávkách pobavit s lidmi, kteří mají rádi stejný sport jako vy. Není ale moc trapnějších zážitků než na lekci potkat tři lidi ve stejném oblečení. V kvalitním sportovním oblečen z Go2Sport se vám to určitě nestane. Nabízí exkluzivní značky jako Under ArmourVenice BeachNeywer, Sweep nebo Puravida.

Jak se tedy obléct?

Na domácí cvičeníčko

Doma si můžete dovolit ten nejpohodlnější, ale zároveň funkční outfit. To skvěle spolňuje například volné tílko Kulder DRT Tanktop. Je vyrobené z jemného síťového materiálu, který je rychleschnoucí. Ukončené je elastickým lemem, takže se v něm budete cítit pohodlně, ale zároveň vám nebude při cvičení překážet. Ale ať už vyberete teto model, nebo jakýkoliv jiný z široké nabídky, zklamaní určitě nebudete. 

Na lekci

Naopak na lekci se výborně hodí obtažené legíny. Jedny z mnoha, které si můžete v Go2Sport vybrat jsou například ty od společnosi Sweep. Na první pohled zaujmou svým barevným vzhledem. Můžete si vybrat ze tříčtvrteční i dlouhé varianty.

A co venku?

Pokud jste si celou dobu říkali, že než cvičení uvnitř, chcete sportovat venku, máme pro vás například skvělé kompresní podkolenky Eleven, které jsou na běh ideální. Navíc je v Brně jinde nenajdete. Ušity jsou ze speciálního antibakteriálního vláka se stříbrem a jsou vyrobené tak, aby byly pohodlné i při celodenním nošení. Ať už si přímo v kamenné prodejně v Minoritské ulici nebo na internetových stránkách www.g2s.cz vyberete cokoliv, určitě budete spokojení.

 


Jinde na SrdceMoravy