"

Go2Sport – jediný prodejce značky Venice Beach na Moravě

28. 11. 2016 , aktualizace: 06. 12. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Paní Přikrylová, můžete Go2sport nejdříve představit?

Go2sport je obchod se sportovním oblečením, určený především pro ženy. Jako jediní na Moravě totiž máme ve své nabídce dámskou sportovní značku Venice Beach, která je ideální na fitness a další indoorová cvičení. Jedná se o velmi funkční materiál, který je navíc skvělý i střihově. Zákaznicím skvěle padne, sama jsem toho ostatně důkazem, používám ji už přes 20 let.

Věnujete se fitness?

Předcvičuji různé aerobní i posilovací lekce už 23 let. Momentálně jsem déle než dekádu součástí Weisser Sport Centra, kde mám na starosti hodiny Pump FX, Tabaty, Total Body Trainingu a Gravity. Po celou dobu používám oblečení značky Venice Beach, a ani po takové době a zátěži na něm nejsou vidět nějaké znaky opotřebení. Svou funkci plní stále skvěle a já na Venice Beach nedám dopustit.

Vyberou si ženy i muži

Jak tedy vzniklo, že jste značku začala exkluzivně nabízet i zákaznicím v Brně?

Pracovala jsem předtím v ekonomickém sektoru a už na škole jsem měla tušení, že to nebude to pravé ořechové. Nakonec se to i potvrdilo. Dva roky jsem pak tápala a hledala něco, co by mě bavilo a naplňovalo. Sport se proplétal celým mým životem, rozhodla jsem se mu jít tedy ještě víc naproti a nabídnout ostatním to, čemu věřím, v čem se vyznám a s čím jsem dlouhodobě spokojená. Oproti dřívější práci v kanceláři mám i potřebný kontakt s lidmi. Nebála bych se říct, že jsem se našla.

A když k vám do prodejny na Minoristké 2 přijde muž? Máte mu co nabídnout?

Rozhodně. Naší hlavní devizou pro muže je značka Under Armour, která se v současnosti dostává hodně do popředí. Nosí ji i např. tenisová světová jednička Andy Murray. Sama jsem také pár kousků zakoupila a musím maximálně ocenit její funkčnost. Potvrzují to i zákazníci, kteří si ji oproti jiným značkám dost chválí, včetně mých dětí.

E-shop na obzoru

Můžeme to tedy chápat tak, že se soustředíte výhradně na 2 značky – Venice Beach pro ženy a Under Armour pro muže i ženy?

Ano i ne. Kromě těchto dvou najdou zákazníci v Go2Sport ještě dámskou značku Pure Lime, která je zaměřená především na sportovní podprsenky a spodní prádlo. Máme tu také kompresní ponožky Sweep a Pondy, protože v těchto dnech běhá takřka celé Brno. Oproti jiným sportovním obchodům se snažíme pružně reagovat na poptávku a dodat pak zákazníkům absolutně špičkové zboží.

Plánujete tedy i další rozšiřování značek?

Prodejna není nafukovací, nechceme z ní ani udělat nějaké panoptikum. Klíčové jsou pro nás už zmíněné značky. Expanzi ale plánujeme na internet, začátkem příštího roku najdou zákazníci zboží Go2Sport i v našem e-shopu.

Střihy, které sednou

Už několikrát jste zmínila termín funkčnost nebo funkční. Co si pod tím ve spojení se sportovním oblečením můžu jako úplný laik představit?

Je to taková pomoc vašemu tělu při extrémních podmínkách. Při sportu se zapotíte, ať už máte na sobě cokoliv. Funkční oblečení však pomůže odvést pot od těla co nejrychleji. Daleko rychleji zároveň uschne, nebude vám v něm zima, a naopak vás udrží v teple. A vy se tak budete cítit daleko lépe.

Co vás na vaší práci nejvíc baví?

Už jsem to malinko nakousla. Spojila jsem svůj koníček s prací a k tomu mohu neustále komunikovat s lidmi, podobně jako při cvičení. Nejvíce mě ale těší spokojenost žen, které přicházejí se zpětnou vazbou, že už budou chodit jen za mnou do obchůdku. Že zde našly to, co hledaly, a mají tu obrovský výběr. Nemají problémy s velikostmi nebo střihy, ve výsledku si tak místo jednoho trička můžou odnést hned několik kusů, protože jim všechny krásně sednou.

Přidaná hodnota pro víkendové pobyty

Chystáte v nejbližší době nějaké akce?

Ano. První je cenová a týká se adventu. Každou adventní neděli se u nás zákazníci dočkají slev, které se budou postupně zvyšovat. Druhou adventní neděli to bude 10 %, tu čtvrtou ale už rovných 20 %.

A druhá akce?

Ta se týká víkendových pobytů pro ženy s wellness a cvičením. Rádi jim poskytneme přidanou hodnotu v podobě nabídky sportovního oblečení přímo na místě, které můžou vyzkoušet rovnou při víkendových aktivitách. Kdo by o tuto možnost měl zájem, může využít kontaktního formuláře pod článkem nebo telefonu 514 514 784.

Děkuji vám za rozhovor a přeji mnoho dalších úspěchů.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI