"

Go2Sport přijede za Vámi. Nakoupit můžete i v eshopu a prodejně

29. 05. 2018 , aktualizace: 17. 07. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Proč se rozhodla obchod pořídit, jaké nabízí značky a mnoho dalšího se dozvíte v rozovoru.

Můžete představit obchod Go2Sport?

G2S je malý obchůdek v centru Brna, ve kterém jsem osobně já nebo můj manžel. Dáváme plnou péči zákaznicím při výběru sportovního oblečení pro jimi preferovaný typ aktivity. Mám vybrané značky, které velmi dobře znám a ručím tak za jejich kvalitu, střihy, provedení a funkčnost.

Proč jste se rozhodla otevřít si obchod se sportovním oblečením?

Obchod jsem otevřela, protože dělám už velmi dlouho lektorku aerobiku a jiných sálových aktivit. Oblečení je pro mne při cvičení velmi důležité. Navíc jsem si vybrala firmy, které mě při mém koníčku doprovází už značnou dobu.

Také mám spoustu kamarádek lektorek cvičení, které chodí jen za mnou a vždy si vyberou. Protože jsou spokojené doporučí obchod také svým klientkám, které chtějí cvičit v kvalitním oblečení.

Obchod na cestách

Se svým obchodem jezdíte také po různých akcích, jak to funguje?

O víkendech velmi často sbalíme obchůdek a jedeme na kongress nebo wellness víkend a nabízíme oblečení a doplňky většinou ženám přesně tam, kde na to mají čas a náladu Máme plány už téměř rok dopředu, když někdo tyto akce pořádá. Ženy pak říkají, že si jednou za půl roku nakoupí vše u nás a už jinam nemusí chodit.

Proč jste do sortimentu zařadila právě značky jako Venice Beach a Under Armour?

Venice Beach a Neywer znám velmi dlouho, některé kousky mám v šatníku možná i 15 let a stále fungují. Oblečení značky Venice Beach jezdím vybírat osobně do Prahy.  abych měla jistotu, že střihy i barevnost poskytne mým zákaznicím to co očekávají a hledají. Chci, aby tu každá našla co potřebuje. Under Armour mi poskytl pánské oblečení, které od ostatních značek nemám. Je velmi oblíbený a kvalitní. I mé děti chodí oblečené v této značce jako velcí sportovci. Jinak jsem do obchůdku vzala jen další české a slovenské firmy, které za sebe ručí dlouhou dobou na trhu a recenzemi od svých zákazníků. Jsou to značky jako Eleven, Mipon, Sweep, Termovel, nově i celá kolekce Puravida.

Mohla byste popsat v čem vidíte výhody funkčnosti vašeho oblečení?

Určitě je rozdíl ve značkách, ve střizích a každé tělo také snese a potřebuje něco jiného. Proto každému zákazníkovi rádi poradíme s tím, co je nejlepší. Protože cvičím denně i 2 lekce za sebou, funkční oblečení pro mě znamená cítit se dobře. Po oblečení vyžaduji aby rychle uschlo a nenechávalo mě v pocitu vlhka a mokra. Nutně potebuji, aby oblečení něco vydrželo, nevytahovalo se ani nesráželo a fungovalo jak má.

Někdy se staví, jen si povykládat

Když přijde do obchodu i laik, pomůžete mu vybrat si vhodné oblečení?

Samozřejmě, to beru právě jako největší bonus celého fungování našeho obchůdku - osobní přístup a možnost koupit si oblečení na sport nebo i na běžné nošení pro každého. Sportovat chtějí i silnější dámy, spousta lidí neví co přesně hledá. Myslím, že je umím nasměrovat a vždy společně vybereme to vhodné. Vidím to nejlépe na tom, že se mi zákazníci velmi rychle vrací. Ne každý něco koupí, spousta zákaznic se sem stavuje jen mi říct novinky a povykládat si. Což k tomu naprosto jednoznačně patří.

Máte také eshop, prozradíte jak dlouho funguje a proč jste se pro něj rozhodla?

Eshop je zatím v plenkách, i když nějací zákazníci si na něm už zboží objednali. Postupně ho zlepšujeme a budeme přidávat i ostatní firmy a výrobky. Koupené zboží si lidé mohou vyzvednout u nás na prodejně. Eshop beru jako nutnou součást obchodu. Lidé se přinejmenším rádi nejdříve podívají na internet, a už trošku nasměrovaní přijdou do kamenného obchodu. I když u mě to bude myslím pořád fungovat tak, že  zákazníci rádi zavítají do obchodu osobně. Vše si osahají, ozkoušejí a povykládají si.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI