"

K dobrému pocitu ze cvičení pomáhá i kvalitní oblečení

05. 11. 2018 , aktualizace: 12. 11. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

V Go2Sport najde to ideální oblečení každý. Cvičení v jakékoliv míře dodává sebevědomí i chuť do života. A ve sportovním, přesto elegantním a originálním oblečení si užijete každý trénink ještě o něco víc. 

Záleží i na maličkostech

Ten, kdo často cvičí ví, že aby byl výkon co nejlepší, záleží i na maličkostech.  Jak se člověk dobře vyspí, jakou má snídani nebo náladu. Důležité je i správné oblečení. Cvičit se dá i ve vytahaných teplácích, ale není to ono. Třeba funkční legíny navíc nabízí skvělý odvod potu, takže se cítíte pořád pohodlně. Trénink ale zlepší i dobré ponožky. Třeba ty od značky MiPoN. Nejen, že jsou ve veselých barvách, ale díky stříbru zabraňují nepříjemnému zápachu.

Teplo je důležité

Podzim je v plném proudu a teploty začínají klesat. Hlavně ráno a večer. To je přitom ideální doba pro to, jít si ven zaběhat. Důležité jsou funkční trička, která odvedou pot přyč z těla. Ale nejvíce tepla odchází z hlavy. Proto je výborným společníkem i správná čepice. Skvělou volbou pak je ta od značky Eleven. Vyrábí je v České republice a díky speciálnímu funkčnímu materiálu Dolomiti jsou vhodné do chladného počasí od podzimu do jara. Výborně totiž udržují tělesnou teplotu. Na rubu mají vysoký vnitřní vlas, který zajistí příjemné nošení. 

Hlavně s úsměvem

Ať už vás baví jakýkoliv sport, dobře se při něm cítit je základ. Pomůže k tomu kvalitní sportovní oblečení z Go2Sport. Nabízí značky jako Venice Beach či Under Armour. Můžete si tam vybrat třeba legíny i trička a tílka. Hlavní je, aby vám trénink vykouzlil lepší den a úsměv na tváři


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI