"

Na hory nebo k moři? S Go2Sport můžete vyrazit i s menším kufrem

10. 06. 2018 , aktualizace: 16. 06. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Ať už chcete vyrazit v létě na dovolenou kamkoliv, vždy se hodí přibalit si s sebou nějaké sportovní oblečení. Podívejte se, co byste si určitě neměli zapomenout doma.

Do hor s lehkostí

Při vysokohorské túře určitě oceníte oblečení, které dokáže dokonale odvést pot tak, abyste byli pořád v suchu. Funkční oblečení navíc příliš neváží. To na horách určitě oceníte také, protože každý gram je po pár kilometrech znát. Oba parametry skvěle splňují třeba kraťasy od značky Neywer. Jsou vyrobené ze speciálního elastického šusťáku. Jsou proto pohodlné, lehké a rychleschnoucí. Zkrátka do hor ideální společník. 

Funkční i stylové

Funkční a sportovní oblečení vůbec na první pohled od klasických modelů nepoznáte. Třeba v tričku značky Sweep se nemusíte bát procházet po přímořském městečku, stejně jako vyrazit na výlet po krásách dále od pobřeží. Vždy se v něm však budete cítit pohodlně, protože bezchybně odvádí pot z těla. Díky použitému materiálu umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, která výrazně snižuje přehřívání organismu.

Malý bonus

Nezáleží, kde budete chtít strávit letní dovolenou. Ve svém kufru nebo batohu byste si vždy měli nechat místo na sportovní podprsenku. Naštěstí toho místa nemusíte nechávat mnoho, protože jsou opravdu velmi skladné. Jednou z kterých si můžete v Go2Sport vybrat, je například podprsenka Top Armour Mid Bra od společnosti Under Armour. Má příjemný střih, který neomezuje v pohybu, pevně drží na těle a neomezuje při dýchání. 

 


Jinde na SrdceMoravy