"

Novinky v GO2SPORT: E-shop, sportovní akce i nové kolekce

26. 01. 2018 , aktualizace: 31. 01. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Nedávno jste spustili zbrusu nový e-shop. Můžete nám ho přiblížit? V čem je výjimečný?

Nejdříve je třeba zmínit, že na něj naši zákazníci netrpělivě čekali a dočkali se. Připravovali jsme jej měsíc a tento týden jej oficiálně spustili. Důležité pro naše zákazníky je, že nechceme bojovat s levným sportovním oblečením, které vydrží dvě vyprání. 

Naší výhodou je nabídka řady vysoce kvalitních značek oblečení, jako je německá Venice Beach, dánská PureLime, americký Under Armour, ale i český Neywer, Sweep nebo Mipon. Zákazníci si zboží mohou objednat domů a zaplatit kartou, nebo si zboží přijdou nejdříve vyzkoušet na prodejnu a zaplatí až na místě.

Než jsem otevřela prodejnu GO2SPORT, byla jsem lektorkou fitness a stále se tomu věnuji. Zboží, které tady mám, jsem nosila roky a dodnes některé kousky používám, a to už jsou 10 let staré – stále krásně barevné, bez jediné vady. Které sportovní oblečení se tím může pochlubit? Pokud se tedy ptáte, v čem je výjimečný, pak je to prověřená kvalita, velký výběr, nádherné barvy, široké spektrum produktů a, co je hlavní, včetně individuálního osobního poradenství u nás na prodejně GO2SPORT.

Říkala jste, že máte pro naše čtenáře zajímavou nabídku?

Skvěle, že se ptáte. Pro všechny návštěvníky online magazínu CentrumBrna.cz máme slevu 10 % až do konce února, takže času na výběr a nákup je spousta. Stačí jít na www.g2s.cz a po výběru produktů zadat v košíku pod seznamem produktů kód CENTRUMBRNA. A koho nebaví nakupování po internetu, může kód uplatnit i na prodejně, zboží si vyzkoušet a nechat si poradit.

Co je dále v GO2SPORT nového?

Mimo e-shop, který bude velkým milníkem naší prodejny, v tomto roce pokračujeme jako v předešlých letech v projektu účasti na sportovních akcích. Loni jsme byli partnerem 27 akcí po celé České republice. Velikost akce nás tolik netrápí, ale vybíráme si ty nejlepší v České republice. 

Pokud někdo pořádá sportovní událost, kongres nebo wellness víkend, sbalíme pro něj téměř celý obchod a přijedeme za nimi. Je to skvělý bonus pro účastníky, všichni jsou nabití energií a nabídka našeho oblečení, obzvlášť toho pestrobarevného, je vždycky nadchne. Zanedlouho se u nás na prodejně i e-shopu rozběhne prodej nové kolekce německé značky sportovního oblečení Venice Beach jaro/léto 2018.

V módě každý rok panují nové trendy. Předpokládám, že stejné je to i u módy pro sportovce. Co bude letos in?

Každý rok se kolekce obměňuje. Z nové kolekce jaro/léto 2018 od Venice Beach čekáme opět něco úplně nového. Německá značka si pro tuto kolekci vybrala nového návrháře, takže jsme všichni nadšení a plní očekávání. Jedno je ale jisté, kolekce bude obsahovat jak pestrobarevné kousky nebo vzorované látky, tak i klasické pastelové odstíny, černou, bílou. Můžeme se spolehnout i na špičkovou kvalitu použitých materiálů a nádherné střihy, které perfektně udrží a vyzdvihnou naši ženskost.

Zima je v plném proudu, to ale vůbec není překážkou pro sportování (a to nejen pro typické zimní sporty, ale například i běh či workout). Máte v nabídce také vybavení pro tyto otužilce?

Přestože jsme primárně zaměření na indoor, najdou u nás i nějaké zateplené nebo podvlékací sportovní oblečení, samozřejmě včetně kompresního oblečení. A přestože není v Brně velká zima, chci zmínit, že máme pro fajnšmejkry nově v nabídce i nádherné pestrobarevné sportovní a volnočasové čepice a čelenky od české značky Eleven.

Chystáte nějaké novinky na jaro?

Největší novinkou je samozřejmě nová kolekce Venice Beach, na kterou naše zákaznice netrpělivě čekají. Plánujeme také více proniknout do sociálních sítí, například formou instruktážních videí se cviky na doma. Vše prozatím připravujeme. Naši fanoušci a fanynky na Facebooku a Instagramu se vždy včas dozví o probíhajících akcích a novinkách. Budeme moc rádi, pokud nás budou sledovat i čtenáři vašeho magazínu.


Jinde na SrdceMoravy


HLAVNÍ PARTNEŘI