"

Venice Beach – elegantní a funkční sportovní oblečení pro ženy

06. 02. 2017 , aktualizace: 09. 02. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Funkční oblečení, které si podává ruku s posledními módními trendy. To je od roku 1988 hlavní krédo ženské sportovní značky Venice Beach, která byla podobně jako jiné elitní sportovní brandy založena na konci 80. let v Německu.

Široká paleta sportů

Portfolio sportovních aktivit se přitom v případě Venice Beach rozpíná do velké šíře – fitness, běh, jóga, tanec, plavání, ale i třeba volný čas, pokud jste fanynkami ležérní městské elegance. Podobně širokou nabídku sportovního vyžití ostatně najdete i v prosluněném Los Angeles.

Venice Beach totiž není pouze sportovní značka, ale také legendární pláž v losangeleské části Venice. Toto místo je ikonou pro sportovce z celého světa, kromě klasických plážových aktivit zde můžou využít posilovny pod otevřeným nebem, basketbalových hřišť, tenisových kurtů či skateparku.

Technologická vyspělost

Právě na silné sluneční paprsky, které na Venice Beach perou do těl sportovců, pomýšleli tvůrci sportovní značky při vývoji materiálů. Výsledkem je tak maximálně funkční a prodyšné oblečení, které skvěle odvádí pot a reguluje vaši tělesnou teplotu. Děje se tak především díky high-tech vláknům DryTivity, za kterými stojí dlouholetý vývoj a výzkum.

Ať už tedy hodláte začít svůj den ranním během, klidnou jógou nebo cvičením na strojích, oblečení Venice Beach se postará o to, že pro vás bude tato fyzická aktivita maximálně pohodlná a vaše tělo tak dosáhne optimálního sportovního výkonu.

Elegantní a skvěle padnoucí oblečení

Každá sportovkyně jistě ocení i skutečnost, že oblečení je vyrobeno z rychleschnoucích materiálů. „Značku Venice Beach používám už přes 20 let. Prakticky po celou dobu, co se věnuji fitness,“ říká trenérka Jana Přikrylová, jejíž obchod Go2Sport na Minoritské je zároveň jediným prodejcem Venice Beach na jižní Moravě.

Vedle funkčního materiálu už na první pohled upoutá elegantní střih, který jde naproti současným módním trendům. Vyzkoušejte si ho v Go2Sport na vlastní kůži. Odborníci ve svém oboru se zde postarají o to, že se vám dostane přesně takového kousku oblečení, jaký bude pro vaše sportovní vyžití naprosto optimální.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI