"

Značky jako Venice Beach a Neywer najdete v Brně v obchodě Go2Sport

22. 09. 2018 , aktualizace: 09. 10. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Oblečení od výrobců jejíž produkty jsou za desítky let ověřené tisícy spokojenými zákazníky, vám přináší v obchodě Go2Sport. Značky jako Venice Beach, Neywer či Pura Vida jsou zárukou kvality. Používají funkční materiály, které se postarají při sportování o vaše pohodlí. Díky kvalitnímu materiálu dlouho vydrží jako nové a nebudete muset každý měsíc svá oblíbená trička nebo kalhoty vyhazovat. Kamennou prodejnu Go2Sport najdete v centru Brna v Minoritské ulici. Novinky můžete sledovat také na jejich facebookovém profilu. V článku přinášíme malou ukázku produktů, které si můžete koupit. 

Triko od Venice Beach

Volné funkční triko Ria od společnosti Venice Beach je ideální volbou pro ty, kteří ještě nemají svou vysněnou postavu a občas potřebují zakrýt drobnou nedokonalost svého těla. Díky efektu takzvaného špekokrytu triko elegantně ukryje nějaký ten kilogram navíc. Kvůli elegantnímu stylu ho nemusíte využít jen při cvičení, ale obléct si ho klidně můžete i na normální nošení. V obchodě triko najdete i v jiných barevných kombinacích. Zaplatíte za něj 840 korun. 

Kalhoty Neywer

Skvělou volbou jsou i tříčtvrteční funkční kalhoty od české firmy Neywer. Nabízí velmi pohodlný střih, který dopřává ten největší komfort ať už vyrazíte na tůru do hor, do posilovny nebo na procházku se psem. Díky dobře udělanému řasení a super natahování nepřidává na kilech. Nemusíte se tak bát, že se do kalhot nevlezete třeba po Vánocích. I kdybyste po kouscích cukroví trochu přibrali, v těchto kalhotách nikdo nic nepozná. V Minoritské ulici je najdete za 1190 korun a v různých barevných variantách.

Brněnská značka Pura Vida

Pokud rády podpoříte brněnské firmy, v Go2Sport najdete i oblečení od značky Pura Vida. Firmu založily ženy z Kostariky a Brna. Navrhují opravdu originální oblečení. Stejného druhu legín vyrobí maximálně devětadevadesát kusů. Jiného oblečení nanejvýš padesát. Nemusíte se tak bát, že budete nosit to co každý. Jejich výrobky jsou kvalitní a plné barev. Nebojí se použít ani motivačního nápisu. Jako třeba na legínách na fotce.


Jinde na SrdceMoravy