"

Barevné trendy v pánské módě pro jaro 2019

10. 03. 2019 , aktualizace: 11. 03. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Příroda už brzy předvede jarní paletu barev. Ale jaké barvy pofrčí v pánské módě? Značky jako Gucci navazují na loňské trendy výrazných potisků. I čeští pánové loni oblékali nápadné vzory tropických květin, tukanů a džungle. Na košilích, tričkách, mikinách... I letos na jaře a v létě si můžete tyhle kousky užít. A navíc poměrně živé barvy.

Korálová, barevná královna 2019

Každý rok designeři i výrobci barev vyhlašují barvu roku. Letos je to korálová. Uvidíte ji na ženských nehtech, na křeslech i pohovkách… a také na chino kalhotách, pánských košilích nebo saku. Je to ideální svěží barva pro jarní i letní outfity.

Jak (z)krotit barvy v pánském šatníku

Korálová barva i její příbuzné (růžová, vínová) vypadají fantasticky v kombinaci s béžovou. A právě odstíny béžové jsou v pánské módě letošního jara a léta v popředí. Hitem jsou saka a lehké kalhoty v barvě slonovinové kosti a dalších krémových odstínech.

Plus bílá barva bude letos hodně v kurzu. Na džínách, chino kalhotách, keckách (bílé kecky už obuli ke společenskému obleku i někteří gentlemani na předávání letošních Andělů).

Ke slovu se dostanou i další barvy: mezi pány oblíbená decentní šedá, černá, tmavě modrá klasika i kontrastní pomerančová/skořicová, která je trendy už několik sezon.


 

Komu sluší korálová

Korálová každému nesluší. Tmavovlasým mužům vysloveně sedne, ať už ji zvolí pro sako, košili nebo kalhoty.

U světlých typů gentlemanů je nezbytné doplnit korálovou něčím tmavším: aby nepůsobili celkově nevýrazně, unyle. Řešením je také zvolit ostřejší odstín korálové. Bát se jí však nemusí.

Zrzkům korálová vysloveně nesluší, vypadají v ní jednotvárně, někteří naopak agresivně. Měli by se jí spíš vyhýbat. Ale mohou si korálovou užít na doplňcích: pásku nebo kravatě.

 

Přijďte si do prodejny Vývoje pro svůj trendy jarní kousek!

 

 


Jinde na SrdceMoravy