"

Dárek, se kterým roztančí parket

12. 12. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Měkouše pod stromeček, se kterým roztančí plesový parket

Starý oblek vyšel z módy, materiál už není co to bývalo, barva vybledlá. Má to ale cenu pořizovat nový outfit jen na plesovou sezónu? Do práce oblek nevyužije a svatba se v rodině neočekává?

Zastavte na chvíli!

Ples, tanec, hudba. To jsou nevšední, krásné chvíle, které zažíváte jen několikrát do roka. Nedegradujte je tím, že vyštracháte ve skříni nějakého oblekového kostlivce. Vždyť nemusíte investovat hned závratné částky, abyste byli šik.

 

 

Na ples jako ze škatulky

Ples je velmi společenská událost, která probíhá ve večerních hodinách. Právě proto jsou světlé obleky pro tuto příležitost tabu. Ideální jsou pánské obleky v tmavých barvách - odstíny šedé a černé.

Pokud máte dostatek kuráže, lesklým oblekem rozhodně nešlápnete vedle. Čeští gentlemanové se však většinou drží při zemi, proto matné boty a matný materiál je klasikou českých plesů.

2 nebo 3díly? Pokud vám není zrovna 18 a nechcete vypadat starší, vestu tentokrát nechte ve skříni. Na plese působí upjatě a strojeně.

 

"Black tie", nutná propustka do společnosti

Jestliže se každý rok účastníte slavnostních společenských událostí, na jejichž pozvánce stojí "black tie", jistě víte, že jedinou volbou je černý smoking z lesklého materiálu, k němu kalhoty s lampasy a sněhově bílá košile. Samozřejmostí je motýlek a lakované boty.

 

2 mouchy jednou ranou

Plesová sezóna je "za rohem", tak proč nespojit překvapující s užitečným. Zastavte se na prodejně Vývoje. Vybereme pro vás oblek právě pro vaši příležitost. A zabalit ho můžete ještě pod stromeček.

 

 


Jinde na SrdceMoravy