"

Francouzská elegance v módním domě Vývoj

24. 07. 2017 , aktualizace: 24. 08. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Francie je bezesporu zemí módy. Módní značky z Francie jsou vzorem elegance a originality. V módním domě Vývoj můžete pořídit i francouzskou módu. Navíc máte záruku, že tyto kousky jsou v Brně exkluzivní a je malá šance, že potkáte někoho ve stejném outfitu.

Trendy styl s Pause Café

Francouzská značka Pause Café je v prvé řadě o stylu! Tato značka si libuje v trendy-chic stylu, spojuje kvalitu a originalitu. Ideální pro okouzlující a odvážné ženy.

Základem kolekcí jsou kvalitní materiály v jemných i živých barvách a vždy dokonale padnoucí střihy.

Pause Café je cenově dostupná, a přesto prémiová značka. Kterou mohou oblékat všechny ženy bez rozdílu a pro každou příležitost.

Veškeré kousky pochází z dílny v Troyes. Zde se sdružuje tým stylistů, návrhářů i krejčí, kteří jsou srdcem Pause Café a svou vášeň pro módu vkládají do každého kousku oblečení.

C’est Beau la Vie! pro ženy, které si umí užít život

Další značka, C’est Beau la Vie!, zosobňuje neformální, barevnou a svěží módu pro ženy. Tato francouzská značka vznikla v roce 1997, na trhu je již dvacet let.  Každý rok představuje novou kolekci pro moderní ženy, které si užívají každého dne.

C’est Beau la Vie! více než 600 prodejen – nejen v domovské Francii, ale i v zahraničí. V Brně pořídíte oblečení této značky jedině v módním domě Vývoj.

Perfektně sedící kousky Julie Guerlande

Značku Julie Guerlande založili Jean a Chantal z Alsaska v roce 1992. Nejen francouzské dámy obléká již čtvrt století.

Kvalita je pro značku Julie Guerlande prioritou. Specializovaný tým je zodpovědný za zkoušení výrobků v reálných podmínkách, proto vybraný kousek vždy perfektně sedne ženské postavě.

Každou sezónu tým designerů vytváří nové kolekce, které se opírají především o tvořivost a inovaci.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI