"

Jarní dress code do kanceláře

24. 02. 2019 , aktualizace: 04. 03. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Letos nečekejme žádné velké výstřelky. V barvách a ani doplňcích. Designéři jako by se letos krotili a dali zelenou diskrétním, solidním střihům i barvám.
 

Velmi žádoucí je vedle jednořadého saka také to dvouřadé, tzv. double-breasted (tj. se čtyřmi knoflíky, dva a dva vedle sebe). Když si pořídíte tmavě modré, lehce ho pomocí pár street prvků proměníte v ležérní (avšak velmi elegantní) outfit na rande nebo večeři s přáteli.

Barvy pro jaro

Na jaro/léto 2019 diktují módní odborníci ty nejklasičtější barvy: barvy anglického gentlemana. Všechny tóny šedé, tmavší modré, barva kávy a čokolády nebo přírodní žulová.

Kdo se chce trochu rozvášnit, tomu stylisté radí krémové odstíny, perlovou, blankytně modrou a béžovou či kamel. Boty a doplňky ideálně sladit ve stejné barevné škále s oblekem a jarním kabátem či sakem.

Oživte svůj outfit

Pro rozbití oblekové nudy spolehlivě pomůže výrazný prvek. Může to být třeba nápadná květinová či jinak zajímavá kravata. Nebo perfektně padnoucí klasický pánský oblek, ovšem s výrazným vzorkem na látce.

Také trend výrazných ponožek ke klasickému obleku stále čile žije. K ponožkám barevné tkaničky do oblíbených polobotek a můžete vyrazit. 

 

Zastavte se pro svůj dokonalý outfit do kanceláře na Rooseveltově 10 v prodejně Vývoje. Milé paní prodavačky vám s výběrem rády pomohou.


Jinde na SrdceMoravy