"

Letní vychytávky pro gentlemany

16. 07. 2018 , aktualizace: 17. 07. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Košile, co voní létem

Havajská košile není na pracovní schůzku to pravé ořechové, i tak ale můžete svůj outfit na letní dny trochu barevně osvěžit. Syté barvy, výrazné vzory... to je to, co létu sluší. Na vysoké teploty zkuste vyzrát vhodným materiálem. Ideální volbou jsou košile z bavlny s nižší gramáží. Naprostou jedničkou je pak bavlněný popelín, který má dokonce chladivý efekt.

Slamák pro stín i super vizáž

Slamáky a panamáky všech možných tvarů spolehlivě navodí pocit roztančené Havany a rozesmátých Kubánců. Vypadají fantasticky na dvacetiletém, stejně tak na sedmdesátiletém gentlemanovi. Škála využití je skutečně široká. Od kanceláře a obleku na míru až po výlet v šortkách a polotričku.

 

Nejen proti slunciSluneční brýle Vývoj.cz

Zásadní informace - sportovní brýle patří na sport! Mnoho pánů stále používá jedny brýle univerzálně na všechny příležitosti. Pánové, dejte si tu práci a chraňte své oči proti slunci stylově. Vyměňte sportovní obroučky třeba za slušivé pilotky a vyzvihněte svůj outfit ze dna módního pekla na výsluní.

 

Doména žen. Nebo ne?

Náramky už dávno nejsou jen výsadou žen. Ozdobte i vy svá zápěstí koženými či kovovými doplňky. V poslední době mají také velký šmrnc náramky z polodrahokamů (hnědý achát, černý hematit či lávové kameny).

 

Hodinky Vyvoj.czHodinky, nesmrtelný pánský doplněk

Přesně vypovídají o tom, jak moc je majitel in. Ať už zvolíte kožený či hnědý řemínek, nebo zvolíte stříbrnou sponu, vždy dbejte na to, ať vše ladí s ostatním oblečením (pásek, boty,...) Na hodinkách nikdy nešetřete!

 

Chybí vám ve vašem šatníku osvěžující letní doplňky? Zastavte se v prodejně Vývoje na Rooseveltově 10 a vylaďte svůj outfit na prázdninové dny i večery.

 


Jinde na SrdceMoravy