"

Módní dům značky VÝVOJ nabídne během slavnostního otevření lákavé ceny

13. 05. 2017 , aktualizace: 15. 05. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

I když je náš nový módní dům součástí koloritu na Rooseveltově ulici naproti Janáčkovu divadlu už od 20. března, jeho slavnostní otevření jsme naplánovali až o nějaké 2 měsíce později. Řekli jsme si přitom, že než bychom jen jednorázově přestříhli pásku nebo něco podobného, raději spojíme slavnostní otevření s dlouhodobější akcí.

Proto v týdnu od 29. května do 3. června dostanete na veškerý zakoupený sortiment v módním době značky VÝVOJ slevu 20 procent. Pro pány máme připravený nepřeberný výběr prvotřídní české konfekce naší značky, včetně zajímavých doplňků.

Na ženy pak čeká stylová móda zvučných evropských značek. Z těch francouzských je to na prvním místě Pause Café, dále pak Julie Guerlande nebo C'est Beau la Vie. Italskou módu pak zastupují Sisley a Sandro Ferone, v sortimentu obuvi si pak své pevné místo drží rakouský Högl.

Zavítejte tedy na přelomu května a června do našeho módního domu nasát tu správnou atmosféru a obohatit před blížícím se létem váš šatník. Náš odborný personál vám poradí v každém detailu. Těšíme se na vás!


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI