"

Oblek do tanečních, propustka do světa dospělých

07. 08. 2018 , aktualizace: 16. 08. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Oblek je pravděpodobně nejdražší módní položkou šatníku mladého gentlemana. Skládá se z kalhot a saka stejného materiálu i vzoru. Jak vybrat oblek, který vypadá šik a je zároveň pohodlný? Stačí dodržet pár pravidel:

Barva

Jako u ostatních společenských událostí odehrávajících se večer po 18. hodině patří do tanečních obleky tmavých barev. Nezpochybnitelná klasika je černá. V pořádku je ale také antracitová, tmavé odstíny šedé, tmavě modrá i hnědá.

Látka

Společenský oblek do tanečních může být z matné i lesklé látky. Jde o poměrně slavnostní záležitost, proto lesklé provedení nevadí. Naopak se vyčleníte z davu, protože na každých tanečních zcela převažují matné obleky. Samozřejmě lesklý oblek má menší využití pro jiné příležitosti, takže pokud vám jde o univerzálnost, volte matnou variantu.

Vzor

Pánské oblečení do tanečních může být z hladké látky, ale nebojte se ani látky s decentním vzorem jako káro, kostičky, proužek. Záleží na vás, zda ustojíte vyčnívat z davu hladkých, matných sak…

Materiál

Sako v tanečních nikdy neodkládejte. Ano, dost možná se při některých tancích zapotíte, přesto odložit sako rovná se faux pas. I z toho důvodu se při výběru obleku do tanečních vyhýbejte umělým materiálům. Ty totiž při styku s potem nehezky “voní”. Dejte zelenou přírodním materiálům. Nepodceňte ani materiál podšívky (na levném saku nejčastěji z polyesteru) – nepropouští pot a po pár rychlých tancích se v takovém saku budete cítit jako ve skleníku. Doporučujeme třeba viskózu!

Obleky se nedědí!

Všem začátečníkům na poli taneční zábavy doporučujeme: Neřešte outfit do tanečních společenským oblekem po tatínkovi, strýci či bratrovi. Ať už se na tanec těšíte více či méně, je to vaše událost a vlastní oblek k ní prostě patří. Kdo ví, komu padnete při tanci do oka.

Na výběr obleku si udělejte čas a zvolte nejen sako, kalhoty a košili, ale také správné doplňky. Vybírejte třeba na naší prodejně, kde vám zkušený personál rád poradí.

Navíc, do konce října pro vás máme super nabídku - Oblek do tanečních za 3990,- s košilí jako dárek. Více informací zde

 

 


Jinde na SrdceMoravy