"

Oblek do tanečních za 3.990? Vybírejte ve Vývoji

20. 09. 2018 , aktualizace: 21. 09. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Vyrážíte-li na nákup skvěle padnoucího obleku do tanečních, máme pro vás pár tipů, jak být úspěšní:

  • Najděte ve svém nabitém studentském diáři dostatek času.
  • Nechte se obsakovat obsluhou obchodu - dnes jste pánem VY.
  • Vezměte si sebou rádce - někoho kdo má vkus a kuráž vám upřímně říct "jak vám to sluší".

Při výběru oblečení do tanečních myslete nejen na barvu obleku a jeho materiál. Součástí vašeho outfitu je také pěkně střižená košile, ve které se na parketu jen tak nezapotíte.

Super oblek a ještě lepší košile?

Už nejspíš víte, jaký střih košile vám sedí a sluší. Toho se držte – nejenže na tancování není třeba žádný speciální oblek do tanečních, ale ani extra společenská košile. Hlavně se cítit pohodlně!

Bílá barva - čistota a elegance

Bílá košile | Vývoj TřešťS bílou košílí nikdy nešlápnete vedle. Je vhodná pro všechny společenské události. Proto alespoň jednu v šatníku mít musíte a musí vám bezvadně padnout. Navíc se bílá košile vzbuzuje pozitivní emoce – v bílé barvě totiž podprahově vysíláme do okolí zprávu, že máme rádi čistotu a pořádek.

Chcete zářit barvami?

Barevné košile pro taneční jsou také správnou volbou. Už proto, že taneční se odehrávají na podzim a v zimě. Barevné košile | Vývoj TřešťTato roční období lákají k tmavším barvám.

Pokud budete mít stálou taneční partnerku, můžete ladit barvy k jejím šatům. Pozor, dámy v tanečních často svou róbu střídají. Zjistěte si předem, do jakých barev se bude ladit nebo zvolte raději neutrální tóny svého outfiu.

Extra tip pro příliš mladý vzhled

Pokud vaše brada ještě nezarostla a máte pocit, že vypadáte až příliš mladě, zvolte trojdílný oblek. Tedy klasický oblek, k němuž patří vesta. Opět je v tom špetka psychologie a prostě funguje – v pánském obleku do tanečních s vestou budete působit starším, vyzrálejším dojmem.

Chcete skvělý oblek do tanečních? Nyní navíc v akci? Zastavte se na prodejně Vývoje, Rooseveltova 10, Brno.


Jinde na SrdceMoravy