"

Trendy na svatbu pro letošní rok

24. 02. 2019 Sdílej na CentrumBrna.cz

Gró outfitu pro ženicha je samozřejmě pánský svatební oblek. I tuto sezonu jsou ideální barvou pro pánský oblek na svatbu středně až velmi tmavě modrá. Ale také světlé odstíny jako světle šedá, béžová nebo dokonce bílá (ovšem na to se pan ženich musí cítit, bílá není rozhodně pro každého).

 

Košile pro skvělý pocit

Košile musí fantasticky sedět. Dopřejete si ve svůj den košili na míru. Ideální volbou je klasická bílá. Tmavé barvy košil jsou nadále svatební tabu.

Dokonalý do posledního...knoflíčku

Ano, nevěsta má více prostoru pro šperky a doplňky, ale ani ženich by neměl na ozdoby rezignovat.

 

Ženichovým šperkem jsou manžetové knoflíčky. Svět je tak trochu znovuobjevil. Pro tuto jedinečnou, slavnostní příležitost mohou být z drahých kovů s drahými kameny. Ale parádu udělají i obyčejnější kovové, na povrchu rhodidované.

Manžetové knoflíčky se zdobí gravírováním, monogramy a módně dokonce symboly štěstí nebo tematickými nápisy jako Když ji miluješ, není co řešit.

Svatební vestička, kravata....co ještě?

I v roce 2019 se nosí vestička a kapesníček. Udělají z obleku luxusní záležitost. A kravata z prvotřídního materiálu jakbysmet. Zvlášť když ji uvážete netradičním uzlem. Možností vázání jsou desítky.

Nejčastější je uzel zvaný Windsor. Zde najdete návod, jak ho nejlépe uvázat.

Když už jsme u té kravaty, pak vás možná zajímá dilema: je na svatbu vhodnější motýlek či kravata? I letos platí – dle vkusu každého gentlemana. Poslední roky už nedominují kravaty tak jednoznačně.

Svatební motýlky i kravaty jsou vhodné v bílé, černé nebo pastelové barvě. Vyhraje-li u vás kravata, slaďte ji s vestou nebo kapesníčkem.

Zastavte se v prodejně Vývoje. Vyladíme váš oblek do posledního knoflíčku.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI