"

Vánoční nákupy vklidu a pohodě

27. 11. 2018 , aktualizace: 30. 11. 2018 Sdílej na SrdceMoravy

Jste na správném místě. Jsme profíci na oblékání gentlemanů, ať už je jim 15, 40 nebo 80. Za desítky let zkušeností víme,že je to vlastně strašně jednoduché. Každý chlap se chce líbit. A proto se kvalitní kousek do šatníku, navíc bez práce s nakupováním ;), vždycky hodí.

 

Dejte na nás, tyhle kousky nikdy nezklamou 👌

 

Vánoční sety

Chcete pěkně sladěný set, aby si nemusel každé ráno lámat hlavu s mixováním outfitu? Výborný nápad. Pro adventní nákupy jsme svým zákazníkům připravili  klasiku pánská košile + kravata nebo pánský pásek + peněženka.

 

 

Doplňky

Bez správných doplňku je to poloviční paráda. K bezvadnému outfitu prostě patří. Vybírejte košile, pásky, kravaty a další doplňky v pohodlí naší prodejny.

 

 

Poukaz pro vybíravé

Je těžké vašeho muže dostat do obchodu, přitom ale trvá na tom, že si chce oblečení od A do Z vybírat sám? Má to řešení. Darujte mu dárkový poukaz. Ušetříte mu rozhodovací paralýzu s výběrem obchodu a jednotlivé kousky už si vybere sám. Vy budete mít klid, on plný šatník. Poukaz navíc můžete pohodlně zakoupit online v e-shopu Vývoje.

 

 

Pro dámy pod vánoční jedli (nebo jen tak)

Aby ani dámy nepřišly zkrátka, vybíráme pro ně to nejlepší ze světoznámých značek. Zastavte se na prodejně a vyzkoušejte si originální halenky, sukně, stylové kabáty i bundy. Celkový outfit dolaďte kabelkami dle poslední italské módy.

 

 

Přejeme vám klidné adventní dny a těšíme se na vaši návštěvu v brněnské prodejně společnosti Vývoj na Rooseveltově 10.

 


Jinde na SrdceMoravy