"

Hledáte stůl, ze kterého nebolí záda?

19. 10. 2018 , aktualizace: 30. 01. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

MOTION ERGO - STŮL, U KTERÉHO ZÁDA NEBOLÍ

Špatné a dlouhodobé sezení je v dnešní době civilizační choroba, kterou trpí již děti školního věku. Špatné návyky, získané při nesprávném sezení ve škole a doma u PC, si přinášejí do dospělosti. Tělo a zejména páteř začne jednostrannému zatížení podléhat.

Špatné sezení způsobuje výhřez meziobratlového disku v bederní a krční páteři, skoliózu, bolesti hlavy, závratě a chronické bolesti zad.

Správná výška pracovní desky = správné sezení

Zdvihací mechanismus stolů MOTION ERGO vám umožní nastavení správné výšky pracovní desky vůči vaší výšce, což je nezbytnou podmínkou pro správné sezení. Díky výřezu v pracovní desce dostanou vaše paže podporu, čímž se uleví trapézovým svalům a umožní se relaxace šíje.

Výhody práce ve stoje

Sed je nepřirozenou polohou člověka. Stoly MOTION ERGO vám umožní provést vítanou změnu a pokračovat v práci ve stoje. Paže zůstávají podepřené a oproti sezení dochází k protažení nohou. Celkově se zlepší krevní oběh a určitě se budete cítit lépe.

Zdroj: Stavitelnestoly.cz
MUDr. Richard Smíšek

- přední odborník na léčbu a prevenci vzniku bolestí zad
- autor originální SM metody spirální stabilizace páteře
- autor tvaru pracovní desky stolů MOTION ERGO

 

 

Zaujalo vás?

Máte sedavé zaměstnání a trávíte u pracovního stolu dlouhé hodiny? Máte potíže v oblasti beder či přetížené šíje?

Zastavte se za námi v našem brněnském showroomu na Kounicově ulici 64, kde si můžete osobně vyzkoušet výškově polohovatelné stoly MOTION ERGO.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Posaďtese.cz


Jinde na SrdceMoravy