"

Zlatnictví Bačík – tradice spojená s kvalitní ruční prací

10. 11. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Tradice našeho obchodu a brněnské zlatnické dílny trvá už 18 let. Rovnou dekádu nás pak můžete najít v E–Pasáži na Josefské 7. Naše nabídka zahrnuje klasickou ruční výrobu ze zlata a stříbra jako např. zásnubní a snubní prsteny, náušnice, přívěšky, řetízky, dětské náušničky, paladiové šperky, rekonstrukce a kopie starožitných šperků a dodělání druhé náušnice do páru.

Šperky i hodinky

Specializujeme se na ruční výrobu briliantových šperků dostupných pro každého zákazníka, pravost a kvalita je přitom doložena certifikátem. Abychom vždy šli s dobou a aktuálními trendy, osobně navštěvujeme také speciální zahraniční veletrhy a výstavy. I díky tomu u nás najdete i hodinky, hodiny, budíky, nebo si vyměníte řemínky či baterie. Opravy šperků a hodinek jsou tak pro nás samozřejmostí.

Naší devízou je též zlacení, stříbření, rhodiování, letování laserem, navlékání korálků a perel, úpravy velikostí prstenů, čistíme dentální zlato, čistění klasicky i ultrazvukem a rytecké práce. Fasujeme také vypadené kameny. Vykupujeme zlato a stříbro, prodáváme i na výměnu za Váš materiál. Nabízíme dárkové poukazy. a samozřejmě přijímáme i platební karty. Na zboží dáváme záruku 24 měsíců dle reklamačního řádu.

Akční nabídka

Při koupi zásnubního prstenu dostanou pánové slevový kupon na snubní prsteny v hodnotě 1000 Kč. Nabízíme také slevu na vybrané visací či stojací hodiny a ocelové šperky

Navštivte nás

Už víte, kde nás najdete. Zbývá už jen říci kdy – od pondělí do pátku od 10 do 18 hod. Můžete nás kontaktovat i na tomto e-mailu, na telefonním čísle 605 255 796 nebo navštívit náš e-shop. Pokud za námi zavítáte osobně, budeme se na vás těšit – Marek a Marcela Bačíkovi.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI