"

Ve zlatnictví Martiniere naleznete šperk přesně pro sebe

16. 08. 2013 , aktualizace: 27. 10. 2014 Sdílej na CentrumBrna.cz

Důležitý je pro nás osobní přístup

České šperky, ale i italský a německý design. Stříbro na každodenní nošení, ale i brilianty na speciální příležitost. Výroba na zakázku. Opravy či čištění šperků. To vše Vám zlatnictví Martiniere nabízí.

„Naše zlatnictví není nijak specializované či zaměřené přímo na jeden druh šperků. Mám tu vše, co se mi líbí,“ říká majitelka Martiniere Martina Hrdličková. Prsteny, náušnice, řetízky i náramky – vyberte si doplněk přímo podle Vašich představ.

Do zlatnictví majitelka vložila část sebe a osobní přístup uplatňuje i při jednání se zákazníky, což potvrzují její slova: „Na světě neexistují dva lidé, kteří by byli zcela stejní. Právě z toho při své práci vycházím a myslím si, že každý by měl mít možnost najít šperk přesně pro sebe. Snažíme se každému vyjít vstříc.“

Pokud chcete něco opravdu výjimečného

Kromě vystavené nabídky si ze zlatnictví navíc můžete odnést šperk na zakázku podle Vašeho jedinečného návrhu. Martiniere se totiž pyšní vlastní výrobou. Zkušený personál dokáže poradit a doladit doplněk ze zlata či stříbra do posledního detailu.

Spojte svou představivost a tvořivost se zručností profesionálních zlatníků. Společně se Vám jistě podaří vytvořit šperk, který bude zdobit Vaši osobnost jako žádný jiný. Vaší fantazii se meze nekladou a věřte, že v Martiniere už se na Vaše neobvyklé nápady těší.

Zlatnictví Martiniere

Vyberte si pro Vás ideální doplněk v příjemném prostředí, kde kvalitu získáte za rozumnou cenu. Pokud jste příznivci všeho, co se třpytí, zavítejte do zlatnictví Martiniere a určitě nebudete litovat. Koneckonců po České ulici je to pro Brňana vždy po cestě.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI