"

Christian Paul - nová módní značka hodinek s důmyslnou přizpůsobivostí

21. 11. 2017 , aktualizace: 19. 10. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Mladá australská hodinářská značka, původem ze Sydney. Přichází s novým konceptem a přístupem k hodinkám a jejich pořízení. Základem kolekce jsou dva rozměry pouzder – 35 mm a 43 mm. Zjednodušeně se dá říci dámské a pánské, ale tyto mantinely se v dnešní době zásadně mění, jelikož dámy milují a rády nosí pánské hodinky. V těchto základních velikostech máte na výběr ze širokého spektra barev a možností.

To co je tu navíc je možnost individualizace Vašich hodinek pomocí pásků. Ty jsou nabízeny v nepřeberném množství a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. Designér značky Timothy Caruana navíc pružně reaguje na změny módních trendů, tudíž k základu Vašich hodinek si můžete neustále pořizovat další pásky v aktuálně požadovaných variacích. Vaše hodinky Vám tedy vydrží velmi dlouho a stylově nezestárnou.

 

Základem hodinek je quartzový stroj od japonské značky Miyota : GL30 – ukazuje čas pomocí tří ruček. Pouzdra se vyrábí z kvalitní nerezové oceli 316L. Sklíčka jsou z tvrzeného minerálu.

 

 

Změna způsobu, jakým přemýšlíte o hodinkách

„Chci dát více svobody zákazníkovi. Chci, aby se každý jednotlivec mohl oprostit od tradičních způsobů nákupu hodinky“ : Timothy Caruana

 

 

Hodinářská značka Christian Paul Sydney : zděděný vzor inovace, spojení tradice, postupu a vize, která navždy mění způsob, jakým jsou hodinky prodávány a nakupovány. Síla značky Christian Paul spočívá v na první pohled čitelné identitě – odvážná statečnost – jedinečná schopnost vytvářet hodinky, které jsou minimalistické, přesto atraktivní.

 

 

Umělecká tvorba hodinek spojená s technickým řemeslem, designem a inovacemi spočívá na našem v Sydney narozeném návrháři Timothy Caruanovi. Vyvrcholení každého díla je spojováno tedy výlučně s kulturou, barvami a krajinou, které Sydney nabízí. Ty jsou jedinečné a vzácné.

Prostřednictvím vytvoření hodinářské značky Christian Paul jsme upevnili naši pozici nejrychleji rostoucí australské designérské značky, která zůstává na čele inovací v oblasti hodinářství a vytváření špičkových módních trendů. Značka vytváří novou estetiku, nové koncepty, na jejichž základě šíříme to, co vzniklo a má původ ve městě Sydney do celého světa.

 

 

Jako průkopník inovativních směrů usiluje Timothy Caruana o poskytnutí hodinek, které se přizpůsobí současným přáním, a přesto budou navždy upotřebitelné – koncept, jak je možné na jedné platformě dosahovat obnovy s vždy aktuálním pohledem na vývoj módy a posledních trendů.

V neposlední řadě je velmi zajímavá cena hodinek, které nakoupíte v ceně do 5000,- Kč. Jako základ si pořídíte pouzdro, které se Vám nejvíce líbí a následně k němu si můžete dokupovat další pásky v široké řadě barev. Pásky jsou jak kožené, tak kovové. Všechny pásky a spony jsou vybaveny rychloupínacím mechanismem, jejich výměna je tedy velmi jednoduchá a zvládne ji každý, není potřeba hodináře.

Ladislav Pokorný

pohanka & co. s.r.o.

Šilingrovo náměstí 7, Brno


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI