"

Manufacture PRIM 1949 - nové prodejní místo v Brně

26. 06. 2017 , aktualizace: 19. 10. 2018 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Stylové hodinářství pohanka & co je na svém novém místě, tedy na Šilingrově náměstí 7 v domu u Modré hvězdy, již celé dva roky. Snažíme se našim zákazníkům a příznivcům stále přinášet něco nového a zajímavého. Tentokrát si troufám říci, že potěšíme všechny fanoušky hodinek.

 

Do našeho hodinářství přibude nová značka a to ne ledajaká, ale přímo naše tradiční česká značka Prim – Manufacture PRIM 1949 z Nového města nad Metují. Naše partnerství s touto výjimečnou značkou bude velmi silné, budeme fungovat na principu ShopINShop – část našeho hodinářství bude tedy vyčleněna jen pro manufakturu Prim.

Proto si Vás dovoluji pozvat dne 28. června v 17:00 k nám do hodinářství, kde proběhne slavnostní zahájení prodeje hodinek z české manufaktury PRIM. Uvidíte u nás ucelenou kolekci jejich hodinek, jak mechanických, tak i quartzových modelů. Slavnostního zahájení se zúčastní i generální ředitel značky PRIM, pan Martin Pabiška, MBA a někteří ambasadoři značky. Jako zpestření nám před hodinářstvím opět bude hrát dixielandová skupina Louisovi sirotci.

JEDINÉ ČESKÉ HODINKY PRIM

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM. Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu, anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení.

Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM „rodinným stříbrem“.

Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí.

Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

 

CZECH MADE

Rovněž toto označení je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod „švýcarskou vlajkou“ a další "bezejmenné" zboží v Asii, tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí. Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je
schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.

Více o značce najdete na stránkách www.prim.cz


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI