"

Stylové hodinářství pohanka & co rozšiřuje své působení i na internet

04. 05. 2017 , aktualizace: 19. 10. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Stylové hodinářství pohanka & co se dosud zaměřovalo na klasický prodej hodinek v kamenné prodejně. Moderní doba ale vyžaduje i moderní přístup. Proto se hodinářství rozhodlo, že zavede jako novinku i možnost nákupu přes internet.

Stále ale platí, že především pro klienta je lepší si hodinky vybrat a zakoupit v klasické prodejně. Rozšíření by tedy mělo sloužit jako doplněk a pomůcka pro konečný nákup, kdy si klient v pohodlí domova projde dostupnou nabídku, podívá se na detailní fotografie a pustí si video, kde budou hodinky k vidění v trošku reálnější podobě než na fotografiích.

Na prodejně si již jen vyzkouší vybrané modely na svém zápěstí, aby zjistil, zda mu dokonale sednou.

 

 

Aby to bylo něčím zajímavější, na úvodní straně vždy najdete něco, co je aktuálně velmi zajímavé – to znamená, že zde dostanete upozornění na aktuálně dostupné limitované edice nebo jiné něčím zvláštní a zajímavé lahůdky.

Zároveň v sekci O nás je k dispozici sekce článků, kde se dozvíte různé zajímavosti jak o jednotlivých značkách a modelech, tak o novinkách z hodinářského průmyslu (tradiční reportáže z veletrhu BaselWorld). Dozvíte se i například, proč některé hodinky stojí 350,- Kč a některé i mnoho milionů.

 

 

 

Abychom byli konkrétní, nyní si můžete například pořídit úzce limitovaný model japonské značky Seiko SRPB11K1 Blue Lagoon Turtle – jedná se o legendární vysoce odolné potápěčské hodinky – legendární “želvy”.

Tyto hodinky mají voděodolnost 20 ATM, v sadě dostanete ke kovovému tahu i kaučukový pásek a především budete mít na zápěstí hodinky, které svojí nádhernou modrou barvou prosvítí vše kolem. Nyní je dostupný již možná posledí kousek určený pro ČR.

 

Vše důležité ze světa hodinek najdete tedy na těchto stránkách : www.pohankaandco.cz


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI